Data

Świnoujście noclegi przy promenadzie

Pragną Państwo odpocząć od szumu dużych miast i zwolnić nieco, zaznając przy tym zasłużonego relaksu? Zatem obsługiwane przez nas noclegi przy promenadzie w Świnoujściu z pewnością sprostają Państwa oczekiwaniom. Oferujemy 370 apartamentów w wysokim standardzie - łączy je luksusowy wystrój, wygodne łóżka, dostęp do internetu oraz telewizji, a także aneks kuchenny, który wyposażyliśmy w najważniejsze akcesoria. Wszystkie apartamenty Świnoujście, uwiecznione na zdjęciach poglądowych, widoczne są na stronie. Rezerwacja pobytu odbywa się online.

Wypoczynek w Świnoujściu - noclegi przy promenadzie

W ApartPark polecamy apartamenty z widokiem na morze, znajdujące się raptem 150 metrów od szerokiej i piaszczystej plaży - w sezonie letnim wygradzamy na niej teren dla naszych gości i uruchamiamy beach bar. Świnoujście, noclegi przy promenadzie to także malownicza okolica - można przyjrzeć się nadmorskim krajobrazom, odwiedzić Park Zdrojowy, czy też pokonać niejedną trasę rowerową. Jeżeli chodzi o atrakcje w Świnoujście, to na uwagę zasługują forty, które można zwiedzać, a także liczne punkty sportowe.

Noclegi w Świnoujściu w wysokim standardzie

Zaaranżowane przez nas oraz utrzymywane w wysokim standardzie Świnoujście noclegi przy promenadzie zapewnią Państwu najwyższy komfort. W apartamentach:

  • znajdują się stylowe łazienki, a w nich wanna albo prysznic,
  • nie brakuje aneksu kuchennego. Można również zdecydować się na noclegi z wyżywieniem. Posiłki wydawane są w Sofa Bistro,
  • nie zabrakło telewizorów oraz szybkiego dostępu do sieci Wi-Fi.

Nasze noclegi nad morzem dostosowane są do potrzeb rodzin z dziećmi (bezpłatnie udostępniamy łóżeczka), a także dla gości ze zwierzętami. Rezerwując apartamenty do wynajęcia ApartPark będą Państwo mogli skorzystać również ze znajdującego się w budynku basenu. Mało które noclegi przy promenadzie w Świnoujściu mogą zaoferować taki standard.