Data

Przyroda i zdrowie

Apart Park znajduje się w samym sercu nadmorskiego parku i w sąsiedztwie Parku Zdrojowego. W Świnoujściu, prócz doskonałego powietrza, znajdziesz bogatą bazę uzdrowiskową. Szerokie plaże oraz ogromne połacie naturalnej zieleni i lasów sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi.

Najszersza plaża Bałtyku

Plaża w Świnoujściu od lat otrzymuje międzynarodowe wyróżnienia za czystość i zagospodarowanie przestrzenne w programie Błękitna Flaga. Kompleks Apartamentów ApartPark zlokalizowany jest przy samym morzu w bliskim sąsiedztwie promenady biegnącej równolegle do linii brzegowej.

Historia

Plaża w Świnoujściu od lat otrzymuje międzynarodowe wyróżnienia za czystość i zagospodarowanie przestrzenne w programie BW Świnoujściu znajdują się trzy z czterech wybudowanych w XiX wieku fortów. Są to Fort Gerharda, Fort Anioła oraz Zachodni Fort Artyleryjski. Wszystkie obiekty są udostępnione do zwiedzania dla turystów.

Sporty wodne

Świnoujście to doskonałe miejsce dla żeglarzy oraz kitesurferów. Dla tych pierwszych 800 metrów od Apart Park czeka jedna z największych polskich marin. Dla miłośników “deski” w odległości niespełna 200 metrów od Apart Park czeka szkoła kitesurfingu.