Data

Ośrodek wypoczynkowy Świnoujście

Marzą Państwo o wczasach i urlopie spędzonym w komfortowych warunkach? Ośrodek wypoczynkowy Świnoujście ApartPark to kompleks trzech nowoczesnych budynków, znajdujących się zaledwie 150 metrów od plaży oraz niedaleko Promenady, która zachęca do długich spacerów. Lividus, Rubus oraz Albus z pewnością Państwa zachwycą – zachęcamy do zapoznania się z ofertą i przejrzenia zdjęć naszych luksusowych apartamentów.

Ośrodek wypoczynkowy Świnoujście w najwyższym standardzie

Bez wątpienia kompleks budynków ApartPark pod wieloma względami prześciga liczne ośrodki wczasowe Świnoujście, o czym szybko się Państwo przekonają. Przede wszystkim:

  • nasze apartamenty wykończone są w najwyższym standardzie. Modne aranżacje, wygodne meble, przyjemne dla oka kompozycje – to wszystko tworzy przyjemny klimat, sprzyjający relaksowi po intensywnym dniu zwiedzania i plażowania,
  • zadbaliśmy o kompletne wyposażenie apartamentów – Świnoujście, ośrodek wypoczynkowy ApartPark stworzony został w oparciu o Państwa potrzeby. W każdym apartamencie znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz duża łazienka (z prysznicem albo kabiną prysznicową). Będą mieli także Państwo dostęp do szybkiego internetu i kablówki. W ofercie dostępna jest także dodatkowa usługa sprzątania.

Nowoczesny ośrodek wypoczynkowy Świnoujście ApartPark spełni oczekiwania par, rodzin z dziećmi, a także wczasowiczów, którzy postanowią odwiedzić nas z czworonogiem.

Świnoujście ośrodek wypoczynkowy ApartPark

Interesują Państwa ośrodki wczasowe Świnoujście z licznymi udogodnieniami? Dobrze się składa, gdyż:

  • w kompleksie ApartPark znajdą Państwo dwa lokale: Sofę Bistro oraz Sofę Cafe, w których można usiąść i cieszyć się smacznym posiłkiem lub deserem,
  • decydując się na apartamenty Świnoujście będą mogli Państwo korzystać ze strefy saun, basenu, a także specjalnie wydzielonej dla gości plaży.

Zachęcamy do składania rezerwacji: Świnoujście apartament z widokiem na morze.