Data

Świnoujście hotel z basenem i spa

Zależy Państwu na hotelu ze SPA w Świnoujściu, w którym można się odprężyć i zaznać relaksu po intensywnym dniu? Wybierzcie zatem nasze apartamenty z widokiem na morze i zafundujcie sobie niezapomniane wczasy na polskim wybrzeżu. Oprócz wspomnianej strefy relaksu oferujemy również noclegi z wyżywieniem, dzięki czemu nie będą musieli Państwo niczym się przejmować! Zachęcamy do obejrzenia naszego kompleksu w Świnoujściu z basenem - wystarczy klika chwil, by się nim oczarować.

Kompleks ze SPA w Świnoujściu - bogata oferta

Każdego roku nasze apartamentowce z basenem w Świnoujściu odwiedzane są przez setki turystów, którzy chcą ochłodzić się w polskim morzu i poznać nadmorskie miejscowości. Jeżeli po dniu pełnym atrakcji Państwa ciało będzie potrzebowało relaksu, to zachęcamy do odwiedzenia naszej strefy SPA, w której znajduje się:

  • basen,
  • jacuzzi,
  • trzy rodzaje sauny - sucha, mokra oraz bio (o obniżonej temperaturze oraz wyższej wilgotności).

Oczywiście prowadzone przez nasz kompleks SPA w Świnoujściu z basenem to coś więcej! Wiele osób z pewnością zainteresuje bogata lista naszych usług, dzięki którym można zadbać o swoje ciało i rozluźnić spięte oraz zmęczone mięśnie.

Żaden hotel z basenem nad morzem nie zaoferuje tego co my

Polecane przez nas apartamenty do wynajęcia ze SPA w Świnoujściu wykończone są w wysokim standardzie - udostępniamy w nich szybkie Wi-Fi oraz telewizję kablową. Znajdują się one blisko plaży, która w sezonie letnim jest wygrodzona, a także Promenady w Świnoujściu. Latem dla klientów nasz kompleks ze SPA rozkłada również Beach Bar.

Znajdujący się w Świnoujściu hotel z basenem i SPA to także świetna baza wypadowa, koło której znajduje się wiele atrakcji turystycznych, a w tym forty do zwiedzania, czy też Park Zdrojowy. Tym bardziej zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą - nasze apartamenty Świnoujście to przepis na udane wczasy.