Data

Apartamenty 4 pokojowe Świnoujście

Szukają Państwo idealnego zakwaterowania nad morzem na weekend ze znajomymi? Apartamenty 4 pokojowe Świnoujście, które oferujemy, będą idealne do wspólnego spędzania czasu w niedalekiej odległości od wody. Znajdujemy się praktycznie przy samej plaży, 150 m od morza. Świnoujście apartament z widokiem na morze zapiera dech w piersiach i pozostawia niezapomniane wspomnienia z weekendu czy wakacji z najbliższymi. 4 pokojowe apartamenty wyróżniają się przestronnymi pomieszczeniami i nowoczesnym wykończeniem. Do każdego gościa podchodzimy indywidualnie i staramy się zapewnić jak najlepszy komfort na czas jego pobytu. Akceptujemy zwierzęta. Zapraszamy do przyjazdu i odpoczynku.

Apartamenty 4 pokojowe nad morzem 

Co roku polskie morze przyciąga ponad milion rodaków i niemal tyle samo obcokrajowców. Podróżują tutaj zarówno rodziny z dziećmi, studenci, jak i emeryci. Każdy znajdzie dla siebie atrakcje i miejsce do odpoczynku. Kiedy pogoda nie dopisuje, wtedy najlepiej spędzić czas w luksusowych warunkach. Nasze apartamenty 4 pokojowe Świnoujście gwarantują wygodę na najwyższym poziomie. 

Przyjmujemy rezerwacje na większe grupy osób, które przyjechały tu dobrze się bawić. Na terenie obiektu dysponujemy parkingiem podziemnym oraz zewnętrznym, strefą relaksu, a także restauracją Sofa Bistro. W okresie letnim oferujemy także Beach Bar z wydzieloną strefą na plaży o powierzchni 500 m².

Apartamenty Świnoujście dedykowane są osobom, które podróżują z psami. Oferujemy kilka pokoi, w których będą Państwo mogli przebywać ze zwierzęciem. Po spędzonym tutaj czasie wrócą Państwo do domu zrelaksowani i wypoczęci