Data

Apartamenty 2 pokojowe Świnoujście

Szukają Państwo ucieczki od zgiełku w piękne miejsce nad polskim morzem? Oferujemy apartamenty 2-pokojowe w Świnoujściu, w których czekają Państwa wspaniałe wakacje. Można skorzystać z samego noclegu lub oferty z wyżywieniem. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie i standard wyposażenia zapewniający pełen komfort. 

Apartamenty 2-pokojowe w Świnoujściu w wyjątkowej lokalizacji 

Świnoujście to wspaniałe miejsce na nadmorski urlop. Jako jedyne miasto w Polsce położone jest w całości na wyspach. Nasze apartamenty 2-pokojowe nad morzem leżą w pięknym zakątku tego miasta, zaledwie 150 metrów od piaszczystej plaży. To położenie sprawia, że nie trzeba wysiłku, by znaleźć się nad morzem przed wschodem słońca lub wybrać na nią na jogging o dowolnej porze dnia. 

Apartamenty Świnoujście znajdujące się w naszym kompleksie zachęcają nie tylko do plażowania, ale również aktywnego spędzania czasu. W okolicach jest wiele malowniczych szlaków pieszych oraz Park Zdrojowy, idealny na relaksujący spacer. Można także zwiedzać forty lub skorzystać z jednej z wielu ofert sportowych. Wiele osób próbuje to po raz pierwszy swoich sił w sportach wodnych, takich jak np. kitesurfing. 

Świnoujście, apartamenty dwuosobowe z łazienką w luksusowym standardzie

Oferowane przez nas w Świnoujściu apartamenty z widokiem na morze mają luksusowy wystrój i bardzo wygodne łóżka, dodatkowo sprzyjające relaksowi. Można tu zakosztować prawdziwie regenerującego snu. Wyposażone są one również w aneks kuchenny z wszystkimi akcesoriami, w którym można samodzielnie przygotowywać posiłki. Inną opcją jest skorzystanie z oferowanego przez nas wyżywienia, wydawanego w kompleksie Sofa Bistro. W apartamentach znajdują się również telewizory oraz szybkie Wi-Fi.

Oferowane przez nas w mieście Świnoujście pokoje dwuosobowe z łazienką dostosowane są również do potrzeb rodzin z dziećmi oraz gości przybywających ze zwierzętami. Rezerwując apartament 2-pokojowy nad morzem można korzystać również ze znajdującego się w budynku krytego basenu. To wspaniałe rozwiązanie przy gorszej pogodzie, która zresztą rzadko nawiedza Świnoujście. Pokoje dwuosobowe z łazienką w ApartPark to wyjątkowy komfort i standard, jakim może pochwalić się niewiele lokali.

<