Data

Apartament 1 pokojowy Świnoujście

Oferujemy apartament 1 pokojowy Świnoujście dla każdego, kto preferuje podróże w pojedynkę lub dla par bez dzieci. Powierzchnie apartamentów wynoszą do 30 m². Zapewniamy naszym gościom komfort na wysokim poziomie. Do każdej rezerwacji podchodzimy indywidualnie. Akceptujemy zwierzęta. Świnoujście apartament z widokiem na morze pozwoli zapamiętać ten wyjazd jako jeden z lepszych. Obraz za oknem będzie zapierał dech w piersiach jeszcze długo po wyjeździe. Każde apartamenty oferowane przez nas, są wykończone w nowoczesnym i przestronnym stylu. Zapraszamy do rezerwacji i przyjazdu niezależnie od pory roku i pogody! 

Apartamenty 1 pokojowe nad morzem

Polskie Morze Bałtyckie co roku przyciąga miliony turystów, nie tylko z kraju, ale również zza granicy. Jeśli chcą Państwo spędzić weekend lub wakacje w tym obszarze Polski zachęcamy do przyjazdu nie tylko podczas lata. Jednak w sezonie letnim oferujemy Beach Bar dla wszystkich gości Apart Park. Jest to wydzielona strefa kulinarna na plaży o powierzchni 500 m2 z prywatnym wyjściem z apartamentowca

Dysponujemy parkingiem podziemnym oraz zewnętrznym. W wolnej chwili zapraszamy do strefy relaksu i SPA, gdzie można skorzystać z basenu oraz sauny. Na pyszny posiłek zapraszamy do restauracji Sofa Bistro. Apartament 1 pokojowy Świnoujście to idealne miejsce do podróży prywatnych i służbowych. Zapraszamy także właścicieli psów. Przygotowaliśmy apartamenty przystosowane do nocowania ze zwierzętami. 

W każdym z pokoi goście mają zapewniony wyposażony aneks kuchenny, Wi-Fi, telewizję oraz podstawowe akcesoria takie jak ręczniki czy kosmetyki na czas pobytu. Apartamenty Świnoujście wykończone są w nowoczesnym stylu, co pozwala na luksusowe spędzenie czasu i niezapomniany wyjazd nad morzem. 
 

<