Wyjątkowe
apartamenty

— nad Bałtykiem —

Standardy - ApartPark

STANDARDY

Trzeci z budynków będzie posiadał sześć kondygnacji nadziemnych. Na parterze zaplanowano miejsce na restaurację z rozbudowanym zapleczem kuchennym oraz strefę SPA, posiadającą basen, jacuzzi, strefę saun, siłownie i pokoje masażu. Zwieńczeniem budynku aparthotelu jest dominanta architektoniczna, będąca piętrem luksusowych dwupiętrowych apartamentów, z których rozciąga się oszałamiający widok morskiego horyzontu oraz widok na centrum Świnoujścia ponad czubkami drzew pasa nadmorskiego.

STANDARD WYKOŃCZENIA – BASIC

Typowy stan deweloperski z otynkowanymi i pomalowanymi na biało ścianami, kompletną instalacją elektryczną, instalacją domofonową, TV oraz internetową (wraz z osprzętem, tj.: gniazdami, wyłącznikami itp.). Lokale wyposażone będą w przeciwwłamaniowe drzwi zewnętrzne, stolarkę okienną ALU lub PCV, parapety podokienne, grzejniki CO oraz indywidualne liczniki energii, wody i ciepła.

STANDARD WYKOŃCZENIA – COMPLETE

Umożliwia praktycznie natychmiastowy wynajem/zamieszkanie z chwilą przekazania kluczy, co oznacza, że część mieszkalna apartamentu posiadać będzie podłogi z paneli winylowych wodoodpornych, posadzkę z płytek gres lub żywicy typu Caparol na balkonie, wbudowaną szafę z bagażownią w przedpokoju, aneks kuchenny (meble w zabudowie, zlewozmywak, bateria, płyta grzewcza indukcyjna, lodówka, blat z konglomeratu). Apartament wyposażony będzie w kompletne oświetlenie, łóżko kontynentalne dwuosobowe, stoliki nocne, fotel rozkładany w lokalu jednopokojowym lub sofę rozkładaną dwuosobową w lokalu dwupokojowym, stół z krzesłami w pokoju i na balkonie, telewizor 40” oraz karnisze z firankami, a apartamenty IV piętra i dominanty schody łączące poziom podstawowy z antresolą. Łazienka posiadać będzie brodzik i kabinę prysznicową, konsolę z umywalką i baterią, ubikację na stelażu, pełne oświetlenie oraz komplet uchwytów i wieszaków.

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z postępami w realizacji inwestycji Apart Park w Świnoujściu.