LOKALIZACJA

Lubisz plażę i kąpiel w morzu

Świnoujska plaża uważana jest za jedną z najładniejszych i najszerszych plaż bałtyckich, od wielu już lat otrzymując międzynarodowe wyróżnienia za jej czystość i zagospodarowanie ("Błękitna Flaga")

 
 

Lubisz jazdę na rowerze

Przed Tobą dziesiątki kilometrów ścieżek rowerowych w Świnoujściu i niemieckiej część wyspy Uznam, które wiodą zarówno brzegiem morza, jak i poprzez lasy a zawsze pozwalają Ci oddychać orzeźwiającym i niewiarygodnie czystm powietrzem.

Jesteś entuzjastą żeglarstwa

800 m od ApartParku znajduje się jedna z największych polskich marin, z której możesz udać się zarówno na pełne morze, jak i Zalew Szczeciński. Pamiętaj, że Świnoujście składa się z 44 wysp.

 
 

Chcesz nauczyć się kitesurfingu

Na pobliskiej plaży (200 m od APARTPARKU) zlokalizowana jest szkoła KITESURFINGU

Lubisz przyrodę i nie lubisz zgiełku

Będziesz mieszkał w samym sercu parku nadmorskiego i w bezpośrednim sąsiedztwie wspaniałego Parku Zdrojowego.

 
 

Masz kłopoty zdrowotne

Nie mogłeś trafić lepiej, Świnoujście ma status uzdrowiska, a świnoujska baza zabiegowa pomoże Ci odzyskać zdrowie.

Jesteś ciekaw tajemnic II Wojny Światowej

Z pewnością odwiedzisz odrestaurowane forty niemieckie w Świnoujściu (300m) oraz Peeneműnde (20 km), gdzie produkowano i testowano słynne V-2.

 
 

Wycieczki

Chciałbyś zwiedzić zamek Hamleta lub słynne Tivoli (park rozrywki w Kopenhadze), przejechać się mostem nad Sundem (łączącym Danię ze Szwecją) – prawie codziennie organizowane są wycieczki promowe do Szwecji (Ystad, Trelleborg).

A może Twoją pasją są ptaki

I znowu strzał w dziesiątkę - na świnoujskiej wyspie Karsiborska Kępa znajduje się jeden z najbardziej znanych rezerwatów ptasich.

 

To tylko część propozycji spędzenia wolnego czasu w Świnoujściu, a przecież możesz w dowolnym czasie grać w tenisa na świnoujskich kortach, udać się w rejs po Bałtyku statkami białej floty, uprawiać wędkarstwo, jesienią zbierać grzyby w świnoujskich i niemieckich lasach, przelecieć się motolotnią nad plażą, czy wreszcie pójść do kina Cinema 3D lub Aquaparku.

Już niedługo będziesz mógł dojechać do swojego apartamentu najdłuższym polskim tunelem podziemnym – już dzisiaj proponujemy przejazd wirtualny.


Projekt i wykonanie FN-Serwis Sp. J.