LUKSUSOWE
APARTAMENTY

Z WIDOKIEM NA BAŁTYK
2017-11-20

Jesteś inwestorem? Jak wybrać odpowiednią nieruchomość?


Inwestycje w nieruchomości cieszą się w Polsce rosnącą popularnością. Uważane są za bezpieczne i przynoszące stosunkowo szybki zwrot. Na co zwrócić uwagę szukając nieruchomości pod inwestycję i jakie są najnowsze trendy?

Aby móc liczyć na szybki i zyskowny wynajem, musimy wybrać atrakcyjną z punktu widzenia najemcy, nieruchomość. Należy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Najważniejsza wydaje się lokalizacja. Okolica z dobrze rozwiniętą infrastrukturą i odpowiednim połączeniem komunikacyjnym na pewno będzie cieszyć się większą popularnością niż słabo rozwinięte przedmieścia. W przypadku inwestowania w nieruchomości wakacyjne liczą się nieco inne aspekty - bliskość terenów rekreacyjnych, cisza, spokój, łatwy dostęp do atrakcji turystycznych.

Warto też określić grupę docelową najemców i ich potrzeby. Na tej podstawie będziemy w stanie określić, jaką nieruchomość wynająć. Jeżeli na przykład chcemy wynajmować parom i młodym małżeństwom, nie warto kupować mieszkania trzy czy czteropokojowego. Analogicznie dla rodziny z dwójką dzieci dwa pokoje będą niewystarczające.


Projekt i wykonanie FN-Serwis Sp. J.