LUKSUSOWE
APARTAMENTY

Z WIDOKIEM NA BAŁTYK
2017-11-17

Świnoujście – idealna lokalizacja dla apartamentów


Polskie Morze stało się celem dla wielu osób chcących zainwestować pieniądze w kupno i późniejszy wynajem luksusowych apartamentów. Jednym z nadmorskich miejscowości jest Świnoujście.

Apart Park, jako zespół inwestorów może pochwalić się trafną decyzją w kwestii doboru lokalizacji apartamentów. Apartamentowce powstają niemal tuż przy najszerszej plaży Bałtyku, w Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia. Dojście do plaży to około trzy minuty spaceru przez park, a od będącej centrum życia towarzyskiego w Świnoujściu promenady dzieli je zaledwie pięć minut.

To doskonałe miejsce dla miłośników natury i aktywnego wypoczynku - w pobliżu znajdują się kilometry ścieżek rowerowych, jedna z największych marin w Polsce, szkoła kitesurfingu oraz wspaniały Park Nadmorski.

Świnoujście to także doskonała baza wypadowa dla lubiących podróżować i miłośników historii. Bez problemu dostaniemy się stąd do Szwecji, Danii czy Niemiec. W odległości zaledwie trzystu metrów od Apart Parku znajdują się odrestaurowane forty niemieckie, a 20 kilometrów od miasta leży Peeneműnde, gdzie produkowano i testowano słynne V-2.

Wymienione wyżej zalety stanowią mocne argumenty za tym, by inwestować pieniądze właśnie w Świnoujściu.


Projekt i wykonanie FN-Serwis Sp. J.