Wyjątkowe
apartamenty

— nad Bałtykiem —

Oferta Top Prestige - ApartPark

Wyjątkowość położenia Lividusa – otulina parkowa przy jednoczesnej bliskości plaży i morza została w znakomity sposób wykorzystana przez autorów projektu. Zaprojektowana przez nich bryła nawiązuje do najlepszych przykładów architektury nadmorskiej, implikujących zastosowanie dużego wstęgowego oszklenia całego budynku oraz zaokrągleń jego narożników. Rozwiązania te dodatkowo dodają lekkości i nowoczesnego charakteru całej bryle, zwiększając atrakcyjność wszystkich apartamentów, z których na szczególną uwagę i określenie PRESTIGE zasługuje 28 apartamentów czwartej kondygnacji, 7 apartamentów najwyższej kondygnacji czyli tzw. dominanty architektonicznej oraz apartamenty narożne na wszystkich kondygnacjach.

Opis apartamentów czwartej kondygnacji

Kondygnacja czwarta przeznaczona została na apartamenty dwupoziomowe. Poziom antresol pomyślany jest jako przestrzeń sypialniana. Wszystkie apartamenty na tej kondygnacji o powierzchniach od 57 do 96 m2 wyposażone są w balkony, natomiast na poziomie antresol - od strony wschodniej, zachodniej i południowej – poprzez cofnięcie elewacji uzyskano dodatkowe tarasy. Od strony północnej – od morza – na poziomie antresol rezygnuje się z balkonów na rzecz reprezentacyjnych dwukondygnacyjnych przeszkleń, przy czym 4 apartamenty od strony zachodniej i 3 od wschodniej posiadają dodatkowo bardzo duże tarasy od strony patio (osłonięte od wiatru).

Opis apartamentów narożnych

Uzupełnieniem oferty TOP PRESTIGE są apartamenty narożne z bardzo atrakcyjnymi wielokątnymi przeszkleniami i nietypowymi balkonami. Narożne apartamenty północne mają powierzchnię 56 m2, zaś konfiguracja południowych zależna jest od wyboru nabywcy ponieważ może wynosić bądź 54 - 55 m2, bądź nawet 80 m2.

Opis apartamentów dominanty

Zwieńczeniem budynku jest dominanta architektoniczna, będąca piętrem luksusowych dwupiętrowych apartamentów zlokalizowanych na północno-zachodniej części budynku, z których trzy posiadają ponadstandardowe wielkie tarasy. Ściany zewnętrzne wszystkich apartamentów o powierzchniach od 57 do 83 m2 stanowią reprezentacyjne, dwukondygnacyjne szklenia, przez które -bez wychodzenia na taras - podziwiać można wody Bałtyku i oczekujące na redzie statki.

Wyjątkowe apartamenty w Świnoujściu

Zobacz inwestycję