Zbawienny wpływ morza

W dzisiejszych czasach mamy ogromne możliwości spędzenia wakacji za granicą. Gorące plaży Egiptu, urokliwe widoki Chorwacji, czy krystalicznie czysta woda Grecji. Te wspaniałe widoki mają się nijak do tego, co w niewidzialny sposób oferuje nasze Morze Bałtyckie. Zawiera ono niezrównane bogactwo minerałów, które mają niewiarygodnie dobry wpływ na organizm. Bliskość morza poprawia piękno skóry, uspokaja nerwy, a nawet pozwoli zrzucić zbędne kilogramy. Nowoczesne apartamenty ApartPark znajdują się bardzo blisko tego ogromu dobroczynnych minerałów. Co może Państwu zagwarantować nabycie naszego apartamentu w Świnoujściu?

Odmłodzenie

Składniki mineralne wody morskiej wnikają w pory skóry. Dzięki temu skóra jest oczyszczona, nawilżona i poprawia się jej ogólne ukrwienie. Podczas leżenia na plaży wzmacnia się też napięcie i elastyczność skóry, co powoduje efekt odmłodzenia.

Spalanie kalorii w naturalny sposób

Kąpiele w naszym morzu poprawiają krążenie krwi i przyśpieszają przemianę materii, co przeradza się na spalanie kalorii. Apartamenty ApartPark oferują również wszystko to, co znajduje się w urokliwym Świnoujściu, czyli mnóstwo ścieżek rowerowych, ale i też wachlarz sportów morskich.

Zwalczanie chorób

Morze ma zdrowotny wpływ na zwalczanie łuszczycy. Badania naukowe jednoznacznie potwierdzają, że regularne korzystanie z kąpieli morskich i stosowanie okładów z czarnego błota może znacznie poprawić, a nawet zwalczyć chorobę. To możliwe dzięki minerałom Morza Bałtyckiego: wzrasta poziom magnezu, wapnia, potasu i bromu w skórze.

Najczystsze powietrze przez cały rok

Urokliwe Świnoujście oferuje nie tylko zachwycające widoki i ujmujące restauracje, ale również coś wspaniałego, choć niewidocznego na pierwszy rzut oka. Jod. Urlop nad morzem poleca się szczególnie mieszkańcom południowej Polski. Kobiety w ciąży również mogą rozważyć tę opcję, ponieważ w błogosławionym okresie wzrasta zapotrzebowanie organizmu na jod. Z kolei burze nad Bałtykiem przesycają powietrze ozonem. Ozon powstaje w wyniku wyładowań i ma silne właściwości bakteriobójcze.

Ukojenie nerwów

Relaksujący szum fal i bezkres morski znacząco poprawia samopoczucie. Zmniejsza się napięcie, dzięki czemu można wziąć głęboki oddech i w konsekwencji się odprężyć. Spacer wzdłuż morza nie tylko uspokaja, ale i wzmacnia żyły. Moczenie stóp w wodzie odpręża i stanowi ukojenie dla żylaków. Sól zawarta w wodzie usprawnia przepływ krwi i uelastycznia ścianki żył. Co więcej, piach pomaga nawet masować stopy i przeciwdziałać płaskostopiu.

Balsam dla dróg oddechowych

Niewiarygodnie czyste powietrze sprawia, że każdy jego wdech jest niczym balsam dla dróg oddechowych. Nad morzem panuje najwyższe ciśnienie atmosferyczne, co usprawnia dostawę tlenu do organizmu. To również coś wspaniałego dla alergików, ponieważ nad morzem jest najmniej alergenów. Wzrasta również odporność organizmu.

Morze Bałtyckie ma bez dwóch zdań zbawienny wpływ na zdrowie. To jeden z największych zalet apartamentów ApartPark. Wybudowane w zgodzie z najnowocześniejszymi trendami w Świnoujściu- jednym z najpiękniejszych miast Polski. A wszystko to dopełnia cudowne morze.