Wybierz lokalizację mnóstwem atrakcji i wszelkimi niezbędnymi usługami najwyższej jakości

Nie bez przyczyny w ostatnich latach coraz częściej miejscami wybieranymi nie tylko na urlop, ale i do mieszkania na co dzień są okolice mórz i gór. Jedną z tych pięknych i najbogatszych w atrakcje turystyczne nadmorskich miejscowości w Polsce jest Świnoujście, w którym to właśnie położone są nowoczesne apartamenty ApartPark.

Obiekty niezbędne do życia codziennego
Każdy z nas szukając miejsca do wynajęcia lub zamieszkania, kieruje się przede wszystkim przystępnością lokalizacji pod względem oddalenia i skomunikowania z miejscami, które będą mu potrzebne na co dzień. Szkoły, sklepy, hale do rekreacji sportowej, galeria handlowa, a także reszta niezbędnych dla każdego z nas miejsc, oddalone są od apartamentów ApartPark o zaledwie kilka minut, co sprawia, że potencjalny najemca może zaoszczędzić znaczną ilość czasu, który może przeznaczyć na poznawanie rozległej okolicy.

Dzięki rzetelnej informacji miej czas wyłącznie na rekreację
Pozytywny obraz świnoujskiej turystyki potwierdza fakt, że tutejsza informacja turystyczna po raz trzeci z rzędu została odznaczona przez Polską Organizację Turystyczną certyfikatem najwyżej oceny 4 gwiazdek. Położenie luksusowych apartamentów ApartPart w okolicy wielu ciekawych atrakcji zdecydowanie sprzyja możliwości skorzystania z tego faktu. Nie przeznaczając na to zbyt wiele czasu, możemy udać się nieopodal i zobaczyć między innymi falochrony, latarnię morską, park Zdrojowy, Promenadę czy wiele pobliskich fortyfikacji militarnych. A to zaledwie tylko niewielka część ciekawostek, które otaczają apartamenty ApartPart.

Amatorzy aktywności fizycznej nudzić się nie będą
Przede wszystkim miłośnicy dwóch kółek, kitesurfingu, a także zapaleni spacerowicze i fani piłki nożnej znajdą tutaj coś dla siebie. Tutejszy oddział Morski PTTK co roku organizuje przejazd rowerowy dla wszystkich chętnych. W sąsiedztwie apartamentów ApartPark również znajduje się miejski klub sportowy Flota, a także Park Linowy dla tych, którzy lubią dostarczyć sobie odrobinę adrenaliny. Spacerom natomiast sprzyja pobliska Promenada, liczne mola, a także rozległa plaża, która swoim obszarem obejmuje aż 4 miejscowości.