Świnoujście ma coś do zaoferowania każdemu

Poza rozległymi plażami, na których każdy imprezowicz i odludek znajdzie cośdla siebie, w niedalekim sąsiedztwie nowoczesnych apartamentów ApartPark co roku ma miejsce ogromna ilość wydarzeń, które na pewno nie pozwolą, aby w plan naszego urlopu wkradła się monotonia.

Wraz z nadejściem pierwszych ciepłych dni w Świnoujściu pojawia się istna karuzela wydarzeń. I choć sezon rozpoczął się już jakiś czas temu, to ilość okazji do aktywnego spędzenia czasu wcale nie maleje, a wręcz nabiera tempa.

W samej drugiej połowie czerwca mieszkając w luksusowych apartamentach ApartPark, będziemy mieć możliwość skorzystania między innymi z takich atrakcji jak corocznie organizowane Dni Morza, w których programie znajdują się Regaty żeglarskie, koncerty polskich gwiazd sceny rozrywkowej, konkursy i zabawy dla dzieci, a także – przy okazji obchodzenia przez Marynarkę Wojenną swojego święta – możliwość zwiedzania okrętów przyozdobionych z tej okazji galą banderową. Jest to więc świetna okazja dla całej rodziny, aby wspólnie spędzić czas w ciekawy sposób.

Poza tym od 14 czerwca aż do 31 sierpnia co piątek w okolicy apartamentów ApartPark będą miały miejsce wszelkiej maści koncerty organowe odbywające się z okazji XXI Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego pod nazwą Świnoujskie Wieczory Organowe.Festiwal ten będzie przedstawiał nowoczesną i dawną muzykę sakralną i poważną, a także utwory o lżejszej tematyce.

W drugiej połowie sierpnia okolice świnoujskich apartamentów ApartPark nawiedzi FAMA, czyli Międzynarodowy Kampus Artystyczny, który zrzesza grupę młodych ludzi, którzy pod okiem mistrzów w swoich dziedzinach kształcą się w wielu dziedzinach sztuki. To właśnie w tej grupie swoje pierwsze kroki na drodze kariery stawiała większość polskich muzyków, piosenkarzy, aktorów, tancerzy, dziennikarzy, fotografów, plastyków, performerów,pisarzy, poetów, krytyków sztuki i wielu innych najzdolniejszych artystów. Od 12 do 25 sierpnia publiczność będzie miała możliwość podziwiania efektów tej grupy, która w swoje szeregi przyjmie każdego, kto również podziela zamiłowanie do którejś z gałęzi sztuki.

Okolice Świnoujścia mają więc w wakacje sporo do zaoferowania każdemu, kto chce spędzić czas w ekscytujący sposób, a i tak opisane w tym tekście wydarzenia, to tylko niewielka atrakcji, które zewsząd otaczają apartamenty ApartPark.