Wyjątkowe
apartamenty

— nad Bałtykiem —

Robert Lewandowski wybrał polską inwestycję

Robert Lewandowski zainwestował w apartamenty nad polskim morzem. Piłkarz zamiast gorącego południa Europy, wybrał położone nad Bałtykiem Świnoujście.

Wybór naszego napastnika padł na powstające w Dzielnicy Nadmorskiej apartamenty Apart Park. Piłkarz nie ukrywa, że lokalizacja odegrała kluczową rolę przy wyborze. Apartamentowce powstają w pierwszej linii brzegowej – dojście do plaży zajmuje zaledwie trzy minuty. Pięć minut spaceru dzieli z kolei apartamenty od słynnej świnoujskiej promenady. ”Polskie morze i plaże są piękne, taki widok z okna mnie przekonał. Wybieram polskie inwestycje także ze względu na wysoką jakość” – mówi Robert Lewandowski.

Badania i analizy rynkowe, w tym raport przeprowadzony przez Poland Sotheby’s International Realty, jednoznacznie wskazują na umacnianie się rynku nieruchomości luksusowych w Polsce. Stąd też świadoma decyzja Lewandowskiego o inwestycji w nasze nieruchomości.

Inwestowanie w nieruchomości cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Uważane jest za bezpieczne i przynoszące szybki zwrot. Apartamenty nad polskim morzem są strzałem w dziesiątkę – eksperci zgodnie twierdzą, że to inwestycja bezpieczna, o najwyższej stopie zwrotu.