Wyjątkowe
apartamenty

— nad Bałtykiem —

Robert Lewandowski wie, jak pomnażać swój kapitał: inwestuje w nieruchomości

Sportowiec nowej ery cechuje się już nie tylko wyjątkową kondycją fizyczną i dobrymi wynikami w swojej dyscyplinie, ale również odpowiedzialnym zarządzaniem zgromadzonym kapitałem, który inwestuje w przyszłość. Stopa zwrotu czy ryzyko inwestycyjne to pojęcia, którymi operuje bardzo swobodnie mówiąc o lokowaniu swoich funduszy. Piłkarz, ale także biznesmen Robert Lewandowski od kilku lat działa w przestrzeni biznesowej i niezwykle umiejętnie inwestuje zarobione pieniądze.

Czołowy piłkarz Bundesligi i kapitan reprezentacji Polski chętnie wybiera nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach. Ostatnią inwestycją Roberta są apartamenty Apartpark zlokalizowane w Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia. Kluczowymi czynnikami przy wyborze tej inwestycji stała się lokalizacja i standard. Nowoczesne budynki mieszą się w pierwszej linii brzegowej niedaleko miejskiej promenady, co znacznie zwiększa atrakcyjność nieruchomości.

„Zdecydowałem się zainwestować w apartamenty Apartpark, ponieważ widzę bardzo duży potencjał w ich funkcjonalności oraz lokalizacji” – mówi Robert Lewandowski.

Rynek nieruchomości wakacyjnych w Polsce wciąż się rozwija, lecz w ostatnim czasie stał się znacznie bardziej opłacalny. Świnoujście to szczególne miejsce na mapie bałtyckiego wybrzeża, ponieważ według sprawozdania GUS znalazło się na 8. miejscu w Polsce pod względem liczby udzielonych noclegów w pierwszej połowie 2018 roku. Robert dostrzegł w tym miejscu bardzo duży potencjał biznesowy i dlatego zdecydował o lokacji kapitału w apartamenty mieszące się właśnie w Świnoujściu.