Wyjątkowe
apartamenty

— nad Bałtykiem —

Przede wszystkim lokalizacja - czego szukają nabywcy nieruchomości premium?

Decydując się na zakup nieruchomości kierujemy się wieloma czynnikami. Nie ma przy tym znaczenia, czy szukamy mieszkania, w którym spędzimy kolejne lata swojego życia, czy chcemy zainwestować. Kryteria zawsze są podobne, a jednym z najważniejszych wydaje się lokalizacja.

Na co zwracają uwagę nabywcy?

Trzeba jednak zwrócić uwagę na fakt, że kilkuosobowa rodzina będzie w lokalizacji zwracać uwagę na inne czynniki, niż inwestor. Szukając miejsca do życia kierujemy się wygodą – istotna jest dla nas bliskość szkoły czy przedszkola, placówki zdrowia, dobra komunikacja z miejscem pracy czy centrum miasta. Dla inwestorów znacznie większe znaczenie ma atrakcyjność danego miejsca. Szukając nieruchomości premium na wynajem zwracają oni uwagę na prestiż danego miejsca – zarówno samego budynku, jak i okolicy. Jeszcze inne aspekty trzeba brać pod uwagę, szukając apartamentu na wynajem krótkoterminowy w miejscowości turystycznej.

Wejdź w buty najemcy

Decydując się na zakup takiego apartamentu trzeba na chwilę wczuć się w potencjalnego najemcę – turystę odwiedzającego daną miejscowość na chwilę i chcącego jak najlepiej wykorzystać jej uroki. W przypadku Świnoujścia największym plusem wydaje się oczywiście bliskość plaży. Dodatkowym atutem będzie położenie w otoczeniu zieleni – najlepiej w nadmorskim parku, w sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Nie wolno zapomnieć również o rozrywkach – w Świnoujściu znajduje się przecież jedna największych polskich marin czy szkoła kitesurfingu. Miłośników historii ucieszy bliskość Fortu Zachodniego, a lubiących życie nocne możliwość szybkiego dotarcia do Promenady. Nieruchomość, której lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do wyżej wymienionych będzie świetnym wyborem i z pewnością przyciągnie wielu turystów chętnych, by bez ograniczeń korzystać z wszystkich dobrodziejstw Świnoujścia.