Wyjątkowe
apartamenty

— nad Bałtykiem —

Oferta odpowiadająca na potrzeby inwestorów: poznaj TopProfit

Jedną z form inwestowania środków pieniężnych jest zakup apartamentów wakacyjnych zlokalizowanych w atrakcyjnych miejscach pod względem turystycznym. Zyski przynosi najem krótkoterminowy, który z założenia jest bardziej opłacalny niż ten krótkoterminowy.

Odbiorcy oczekują miejsc o odpowiednim standardzie, aby mogli czerpać przyjemność z przebywania w eleganckiej przestrzeni. Aparthotel jest jedną z odpowiedzi na rosnące oczekiwania względem jakości, a przy okazji jednoczesnego poczucia niezależności i intymności, jak we własnym domu. Łączą one cechy apartamentów z obiektami usługowymi.

Wynajmując mieszkanie w takim miejscu oprócz całkowitej niezależności otrzymujemy dostęp do restauracji zlokalizowanej na terenie inwestycji, obsługi, SPA, kompleksu basenowego czy innych udogodnień.

Biorąc pod uwagę czynniki inwestycyjne Apartpark przygotował specjalną ofertę TopProfit. Nabywcy decydujący się na zakup apartamentów na IV kondygnacji w celach inwestycyjnych od strony południowej i wschodniej mogą skorzystać z oferty Top Profit. Lokale zostały przeprojektowane na apartamenty trzypokojowe, umożliwiające zakwaterowanie w nich do 7 osób. Pozwala to na uzyskanie wyższych cen wynajmu, a w konsekwencji – pomimo stosunkowo wysokiej ceny zakupu – zysku z lokalu znacznie powyżej 6%. Szczegółowa kalkulacja przedstawia możliwe do osiągnięcia zyski.