Nieograniczone możliwości Świnoujścia

ApartPark to coś więcej niż ekskluzywne apartamenty o innowacyjnym designie, z ujmującym widokiem na morze. To coś więcej niż fantastyczne możliwości inwestycyjne. ApartPark to również wszystko to, co oferuje przepiękne Świnoujście.

Świnoujście to przede wszystkim modne kąpielisko i uzdrowisko. Zbawienny wpływ morza wzmacnia płuca, serce, ale także koi nerwy i pozwoli przywrócić spokój. Tuż obok błękitnego morza znajduje się uroczy deptak. Ciągnie się on wzdłuż restauracji, kawiarni i barów, które po zachodzie słońca zaczynają tętnić życiem. Zachwycający klimat miasta sprawia, że do Świnoujścia zawsze chętnie się wraca, ażeby zaspokoić potrzebę bliskości z naturą, odzyskać równowagę i zaspokoić melancholię. Wybierając się na spacer można zanurzyć stopy w czystym piachu złocistych plaż i wsłuchać się w kojący szum fal. Inspirujący spacer uwieńczy słynny Wiatrak Stawa Młyny, który dumnie wznosi się między falami morza.

Niedaleko znajdziemy Park Zdrojowy, który powstał w XVIII wieku, by móc zostać znacznie rozbudowanym wiek później przez Petera Josefa Lene: ówczesnego architekta ogrodów królewskich. Wędrując pośród szumiących drzew, natrafimy na liczne pomniki przyrody oraz imponujące rzeźby.

Oprócz wielu innych miejsc wartych zobaczenia, na Państwa liście powinna pojawić się Latarnia Morska, która jest najwyższa na polskim wybrzeżu Morza Bałtyckiego i jedna z najwyższych na świecie.

Z drugiej strony, oprócz swoich uzdrawiających właściwości, morze zapewnia godną zapamiętania rozrywkę. Żeglarstwo, kitesurfing, a może spacer lub wylegiwanie się na słońcu? ApartPark, umiejscowiony bardzo blisko morza, pozwoli Państwu skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw plaży, która od lat cieszy czystością. Oprócz tego mamy wielkie możliwości wycieczek rowerowych, ponieważ liczba ścieżek do tego przeznaczonych wprawia w zdumienie.
ApartPark to nie tylko nowoczesne apartamenty. ApartPark to nieograniczone możliwości.