Wyjątkowe
apartamenty

— nad Bałtykiem —

ApartPark - design na najwyższym poziomie

ApartPark to jedyny w swoim rodzaju apartamentowiec, którego design silnie nawiązuje do nadmorskiej architektury, oddając hołd najlepszym jej przykładom. Zarówno bryła budynku jak i jego wnętrza prezentują minimalistyczny i zarazem efektowny design, zaprojektowany według najnowszych trendów. W ApartParku nowoczesność splata się z najlepszymi przykładami tradycji architektonicznej.

Wnętrza ApartParku

Apartamenty w ApartParku dostępne są w dwóch standardach wykończeniowych: Basic i Complete. Pierwszy z nich stanowi typowy stan deweloperski z otynkowanymi i pomalowanymi na biało ścianami. W apartamentach tego typu znajduje się kompletna instalacja elektryczna, instalacja domofonowa, TV oraz internetowa. Apartamenty Complete posiadają natomiast pełen standard wykończenia, który pozwala na natychmiastowe zamieszkanie lub wynajem. Wnętrza zostały zaprojektowane według najnowszych trendów z użyciem świetnej jakości materiałów.

Standard Complete – elegancja tkwi w prostocie

Standard Complete oznacza najwyższej jakości wykończenie – od samego progu drzwi wejściowych po nowoczesny wystrój łazienki i idealnie dobrany design kuchenny. Podłogi w standardzie Complete pokryte są wodoodpornymi panelami winylowymi, płytkami gres, a na balkonie żywicą typu Caparol. Apartamenty wyposażone są w kompletne oświetlenie budujące wyjątkowy nastrój. W części sypialnej znajdują się dwuosobowe łóżka kontynentalne, stoliki nocne, rozkładany fotel lub rozkładaną sofę – w zależności od typu apartamentu. Dodatkowo na balkonie oraz w pokoju znajduje się stół z krzesłami. Aneks kuchenny apartamentów Complete to przykład nowoczesnej kompozycji – wszystkie meble w zabudowie, blaty oraz sprzęty znajdujące się w jego wyposażeniu stanowią spójne, dobrze zaprojektowane wnętrze, dzięki czemu przestrzeń jest zaplanowana w ergonomiczny i wygodny sposób. Łazienki w apartamentach typu Complete stanowią doskonały przykład, że siła tkwi w prostocie – połączenie drewna, popielu i czerni to zestaw, który nigdy się nie znudzi.