Wyjątkowe
apartamenty

— nad Bałtykiem —

Aparthotel – inwestycja przyszłości

Branża turystyczna bezustannie się zmienia i dopasowuje do stale podnoszących się standardów odbiorców. Aparthotel jest jedną z odpowiedzi na rosnące oczekiwania względem jakości, a przy okazji jednoczesnego poczucia niezależności i intymności, jak we własnym domu. Łączą one cechy apartamentów z obiektami usługowymi.

Wynajmując mieszkanie w takim miejscu oprócz całkowitej niezależności otrzymujemy dostęp do restauracji zlokalizowanej na terenie inwestycji, obsługi, SPA, kompleksu basenowego czy innych udogodnień.

W zależności od lokalizacji danej inwestycji preferuje się różne typy wynajmu – długoterminowe i krótkoterminowe. Miejsca o dużej atrakcyjności turystycznej kształtują rynek najmu ze szczególnym naciskiem na najem krótkoterminowy, który przynosi dla właściciela apartamentu ogromne zyski. Rentowność najmu w systemie aparthotelu wynosi obecnie 6 proc. i więcej, porównując te dane do średniej rocznej rentowności najmu w kraju, która utrzymuje się na poziomie 4,15 proc. widzimy, że apartament wakacyjny może być znacznie bardziej opłacalny.
Inwestycje tego typu stale rosną na wartości, szczególnie nad polskim wybrzeżem, które staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem dla turystów z zagranicy.