Wyjątkowe
apartamenty

— nad Bałtykiem —

Apartamenty TOP PRESTIGE – co je wyróżnia?

Lividus jest budynkiem, który powstaje w ramach II etapu inwestycji ApartPark. Przestrzeń, w której został umiejscowiony podkreśla jego wyjątkowość – otulina parkowa przy jednoczesnej bliskości plaży i morza. Bryła budynku nawiązuje do najlepszych przykładów architektury nadmorskiej, implikujących zastosowanie dużego wstęgowego oszklenia całego budynku oraz zaokrągleń jego narożników.

Budynek Lividus dysponuje 188 apartamentami, jednak na szczególną uwagę i określenie PRESTIGE zasługuje 28 apartamentów czwartej kondygnacji, 7 apartamentów najwyższej kondygnacji czyli tzw. dominanty architektonicznej oraz apartamenty narożne na wszystkich kondygnacjach.

Co wyróżnia wspomniane apartamenty?

Kondygnacja czwarta przeznaczona została na apartamenty dwupoziomowe. Poziom antresol pomyślany jest jako przestrzeń sypialniana. Wszystkie apartamenty na tej kondygnacji o powierzchniach od 57 do 96 m2wyposażone są w balkony, natomiast na poziomie antresol – od strony wschodniej, zachodniej i południowej – poprzez cofnięcie elewacji uzyskano dodatkowe tarasy. Od strony północnej – od morza – na poziomie antresol rezygnuje się z balkonów na rzecz reprezentacyjnych dwukondygnacyjnych przeszkleń, przy czym 4 apartamenty od strony zachodniej i 3 od wschodniej posiadają dodatkowo bardzo duże tarasy od strony patio, które jest naturalnie osłonięte od wiatru.

Przestrzenie, które również należą do oferty TOP PRESTIGE są narożne z bardzo atrakcyjnymi wielokątnymi przeszkleniami i nietypowymi balkonami. Narożne apartamenty północne mają powierzchnię 56 m2, zaś konfiguracja południowych zależna jest od wyboru nabywcy ponieważ może wynosić bądź 54 – 55 m2, bądź nawet 80 m2.

Zwieńczeniem budynku jest dominanta architektoniczna, będąca piętrem luksusowych dwupiętrowych apartamentów zlokalizowanych na północno-zachodniej części budynku, z których trzy posiadają ponadstandardowe wielkie tarasy. Ściany zewnętrzne wszystkich apartamentów o powierzchniach od 57 do 83 m2 stanowią reprezentacyjne, dwukondygnacyjne szklenia, przez które -bez wychodzenia na taras – podziwiać można wody Bałtyku i oczekujące na redzie statki.

Apartamenty w ofercie Top Prestige spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Nowoczesne przestrzenie, niezwykle widoki, balkony i bardzo nowatorskie projekty wnętrz wyróżniają je na tle innych apartamentów.
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę dotyczącą tych apartamentów.