Wyjątkowe
apartamenty

— nad Bałtykiem —

News - ApartPark

Zbawienny wpływ morza

W dzisiejszych czasach mamy ogromne możliwości spędzenia wakacji za granicą. Gorące plaży Egiptu, urokliwe widoki Chorwacji, czy krystalicznie czysta woda Grecji. Te wspaniałe widoki mają się nijak do tego, co w niewidzialny sposób oferuje nasze Morze Bałtyckie.

Czytaj wiecej

Nieograniczone możliwości Świnoujścia

ApartPark to coś więcej niż ekskluzywne apartamenty o innowacyjnym designie, z ujmującym widokiem na morze. To coś więcej niż fantastyczne możliwości inwestycyjne. ApartPark to również wszystko to, co oferuje przepiękne Świnoujście.
Świnoujście to przede wszystkim modne kąpielisko i uzdrowisko. Zbawienny wpływ morza wzmacnia płuca, serce, ale także koi nerwy i pozwoli przywrócić spokój. Tuż obok błękitnego morza znajduje się uroczy deptak

Czytaj wiecej

Ostatnia szansa, aby zainwestować tam, gdzie Robert Lewandowski

Czołowy piłkarz Bundesligi i kapitan reprezentacji Polski słynie nie tylko ze swoich sukcesów sportowych.

Czytaj wiecej

Świnoujście - miasto stworzone do wycieczek rowerowych

Świnoujście to miasto dla aktywnych – niezależnie od wieku, możliwości fizycznych czy preferencji, każdy znajdzie tu coś dla siebie. By spędzić popołudnie na świeżym powietrzu w ciekawy sposób nie trzeba szukać daleko – wystarczy wsiąść na rower i wybrać jedną z wielu propozycji tras rowerowych.

Czytaj wiecej

ApartPark - design na najwyższym poziomie

ApartPark to jedyny w swoim rodzaju apartamentowiec, którego design silnie nawiązuje do nadmorskiej architektury, oddając hołd najlepszym jej przykładom. Zarówno bryła budynku jak i jego wnętrza prezentują minimalistyczny i zarazem efektowny design, zaprojektowany według najnowszych trendów.

Czytaj wiecej
1
2
3
7