Wyjątkowe
apartamenty

— nad Bałtykiem —

News - ApartPark

Świnoujście - miasto stworzone do wycieczek rowerowych

Świnoujście to miasto dla aktywnych – niezależnie od wieku, możliwości fizycznych czy preferencji, każdy znajdzie tu coś dla siebie. By spędzić popołudnie na świeżym powietrzu w ciekawy sposób nie trzeba szukać daleko – wystarczy wsiąść na rower i wybrać jedną z wielu propozycji tras rowerowych.

Czytaj wiecej

ApartPark - design na najwyższym poziomie

ApartPark to jedyny w swoim rodzaju apartamentowiec, którego design silnie nawiązuje do nadmorskiej architektury, oddając hołd najlepszym jej przykładom. Zarówno bryła budynku jak i jego wnętrza prezentują minimalistyczny i zarazem efektowny design, zaprojektowany według najnowszych trendów.

Czytaj wiecej

Świnoujście - miasto najczystszych plaż w Polsce

Świnoujście to miasto, które zachwyca nie tylko historią. Na jego walory wpływa w dużej mierze przyroda oraz lokalizacja miasta. Świnoujście to miejsce, w którym można na nowo zakochać się w Bałtyku.

Czytaj wiecej

Robert Lewandowski dokonuje rozważnej inwestycji – postawił na apartamenty ApartPark

Rozsądek i przemyślane działanie to tylko jedne z cech, które określają czołowego piłkarza Bundesligi i kapitana reprezentacji Polski. Niedawno dokonał inwestycji w apartamenty zlokalizowane w niezwykle malowniczym punkcie na mapie polskiego wybrzeża – Świnoujściu.

Czytaj wiecej

Czym Świnoujście urzekło Roberta Lewandowskiego? Piłkarz zainwestował w apartamenty tuż przy plaży

Liczne analizy rynkowe wskazują na osiąganie największych zysków z wynajmu nieruchomości w nadmorskich miejscowościach. Szczególną rolę w ruchu turystycznym odgrywa zachodnia część wybrzeża, gdzie jedną z najczęściej wybieranych destynacji jest Świnoujście.

Czytaj wiecej
1
2
3
6