Wyjątkowe
apartamenty

— nad Bałtykiem —

News - ApartPark

Apartamenty TOP PRESTIGE – co je wyróżnia?

Lividus jest budynkiem, który powstaje w ramach II etapu inwestycji ApartPark. Przestrzeń, w której został umiejscowiony podkreśla jego wyjątkowość – otulina parkowa przy jednoczesnej bliskości plaży i morza. Bryła budynku nawiązuje do najlepszych przykładów architektury nadmorskiej, implikujących zastosowanie dużego wstęgowego oszklenia całego budynku oraz zaokrągleń jego narożników.

Czytaj wiecej

Robert Lewandowski wie, jak pomnażać swój kapitał: inwestuje w nieruchomości

Sportowiec nowej ery cechuje się już nie tylko wyjątkową kondycją fizyczną i dobrymi wynikami w swojej dyscyplinie, ale również odpowiedzialnym zarządzaniem zgromadzonym kapitałem, który inwestuje w przyszłość. Stopa zwrotu czy ryzyko inwestycyjne to pojęcia, którymi operuje bardzo swobodnie mówiąc o lokowaniu swoich funduszy.

Czytaj wiecej

Historyczna strona Świnoujścia

Świnoujście jest pięknym nadmorskim miastem atrakcyjnym pod względem jakości plaż, dużej liczby infrastruktury wypoczynkowej oraz licznych możliwości spędzenia czasu. Przyciąga przede wszystkim ze względu na ilość ścieżek rowerowych czy bogactwo przyrody. Jednak miasto to nie tylko plaże, czy restauracje – warto również poznać tą historyczną stronę Świnoujścia, ponieważ ma bardzo dużo dla zaoferowania odwiedzającym.

Czytaj wiecej

Świnoujście atrakcyjnym miejscem dla inwestorów

Świnoujście cechuje się licznymi walorami przyrodniczymi, kulturowymi oraz turystycznymi – jest miejscem z najszerszą plażą w Polsce, posiada status uzdrowiska, nazywany jest krainą 44 wysp, posiada szlaki rowerowe prowadzące do zachodnich sąsiadów, jak również wiele restauracji czy pubów. Mnogość korzystnych cech miasta wpływa na zwiększony popyt na rynku nieruchomości.

Czytaj wiecej

Jak Świnoujście inwestuje w rozwój miasta?

Każde miasto potrzebuje katalizatora, aby móc się rozwijać i odpowiadać na stale zmieniające się potrzeby mieszkańców. Wspomnianym katalizatorem najczęściej są wysokobudżetowe inwestycje, które znacząco wpływają na codzienne życie, w zależności od ich funkcjonalności.

Czytaj wiecej
1
2
3
4