News - ApartPark

Świnoujście ma coś do zaoferowania każdemu

Poza rozległymi plażami, na których każdy imprezowicz i odludek znajdzie cośdla siebie, w niedalekim sąsiedztwie nowoczesnych apartamentów ApartPark co roku ma miejsce ogromna ilość wydarzeń, które na pewno nie pozwolą, aby w plan naszego urlopu wkradła się monotonia.

Czytaj wiecej

Wybierz lokalizację mnóstwem atrakcji i wszelkimi niezbędnymi usługami najwyższej jakości

Nie bez przyczyny w ostatnich latach coraz częściej miejscami wybieranymi nie tylko na urlop, ale i do mieszkania na co dzień są okolice mórz i gór.

Czytaj wiecej

Zbawienny wpływ morza

W dzisiejszych czasach mamy ogromne możliwości spędzenia wakacji za granicą. Gorące plaży Egiptu, urokliwe widoki Chorwacji, czy krystalicznie czysta woda Grecji. Te wspaniałe widoki mają się nijak do tego, co w niewidzialny sposób oferuje nasze Morze Bałtyckie.

Czytaj wiecej

Nieograniczone możliwości Świnoujścia

ApartPark to coś więcej niż ekskluzywne apartamenty o innowacyjnym designie, z ujmującym widokiem na morze. To coś więcej niż fantastyczne możliwości inwestycyjne. ApartPark to również wszystko to, co oferuje przepiękne Świnoujście.
Świnoujście to przede wszystkim modne kąpielisko i uzdrowisko. Zbawienny wpływ morza wzmacnia płuca, serce, ale także koi nerwy i pozwoli przywrócić spokój. Tuż obok błękitnego morza znajduje się uroczy deptak

Czytaj wiecej

Świnoujście - miasto stworzone do wycieczek rowerowych

Świnoujście to miasto dla aktywnych – niezależnie od wieku, możliwości fizycznych czy preferencji, każdy znajdzie tu coś dla siebie. By spędzić popołudnie na świeżym powietrzu w ciekawy sposób nie trzeba szukać daleko – wystarczy wsiąść na rower i wybrać jedną z wielu propozycji tras rowerowych.

Czytaj wiecej
1
2
3
6