Wyjątkowe
apartamenty

— nad Bałtykiem —

News - ApartPark

Robert Lewandowski wybrał polską inwestycję

Robert Lewandowski zainwestował w apartamenty nad polskim morzem. Piłkarz zamiast gorącego południa Europy, wybrał położone nad Bałtykiem Świnoujście.

Czytaj wiecej

Przede wszystkim lokalizacja - czego szukają nabywcy nieruchomości premium?

Decydując się na zakup nieruchomości kierujemy się wieloma czynnikami. Nie ma przy tym znaczenia, czy szukamy mieszkania, w którym spędzimy kolejne lata swojego życia, czy chcemy zainwestować. Kryteria zawsze są podobne, a jednym z najważniejszych wydaje się lokalizacja.

Czytaj wiecej

Wakacje nad morzem – Polacy chętnie wybierają Bałtyk

Kończą się wakacje. Okazuje się, że wielu Polaków jako miejsce ich spędzania wybrało nadmorskie kurorty. I to nie na południu Europy, ale nad Bałtykiem!

Czytaj wiecej

Zwrot podatku VAT przy zakupie apartamentu

Inwestor dokonujący zakupu apartamentu jako osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej może się ubiegać o zwrot podatku VAT. Najważniejszą kwestią jest zadeklarowanie organom podatkowym, że kupowany lokal nabywany jest w celu wykonywania czynności opodatkowanych tym podatkiem. Można dokonać tego na dwa sposoby.

Czytaj wiecej

Mieszkanie „pod klucz” – warto płacić więcej?

Ilość inwestycji mieszkalnych w Polsce znacząco wzrosła w ostatnim czasie. Standard i architektura obiektów coraz częściej odpowiada poziomowi nieruchomości na zagranicznych rynkach.

Czytaj wiecej
1
2
3