Lokalizacja - ApartPark

LUBISZ PLAŻĘ I KĄPIEL W MORZU

Świnoujście oferuje najszerszą plażę Bałtyku, która od wielu już lat otrzymuje międzynarodowe wyróżnienia za jej czystość i zagospodarowanie ("Błękitna Flaga").

LUBISZ JAZDĘ NA ROWERZE

Przed Tobą dziesiątki kilometrów ścieżek rowerowych w Świnoujściu i niemieckiej część wyspy Uznam. Trasy prowadzące zarówno brzegiem morza, jak i poprzez lasy pozwolą Ci odetchnąć orzeźwiającym i niewiarygodnie czystym powietrzem.

JESTEŚ ENTUZJASTĄ ŻEGLARSTWA

800 m od Apart Parku znajduje się jedna z największych polskich marin, z której możesz udać się zarówno na pełne morze lub odwiedzić Zalew Szczeciński. Pamiętaj, że Świnoujście składa się z 44 wysp.

CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ KITESURFINGU

Pomoże Ci szkoła KITESURFINGU, zlokalizowana na pobliskiej plaży, zaledwie 200 metrów od Apart Parku.

LUBISZ PRZYRODĘ I NIE LUBISZ ZGIEŁKU

Zamieszkasz w samym sercu parku nadmorskiego i w bezpośrednim sąsiedztwie wspaniałego Parku Zdrojowego.

MASZ KŁOPOTY ZDROWOTNE

Nie mogłeś trafić lepiej, Świnoujście ma status uzdrowiska. Tutejsza baza zabiegowa pomoże Ci odzyskać zdrowie.

JESTEŚ CIEKAW TAJEMNIC II WOJNY ŚWIATOWEJ

Z pewnością odwiedzisz odrestaurowane forty niemieckie w Świnoujściu (300 m) oraz Peeneműnde (20 km), gdzie produkowano i testowano słynne V-2.

INTERESUJĄ CIĘ WYCIECZKI

Możesz zwiedzić odwiedzić zamek Hamleta, słynny park rozrywki Tivoli w Kopenhadze, przejechać się mostem nad Sundem, łączącym Danię ze Szwecją – ze Świnoujścia prawie codziennie organizowane są wycieczki promowe do Szwecji (Ystad, Trelleborg).

A MOŻE TWOJĄ PASJĄ SĄ PTAKI

I znowu strzał w dziesiątkę - na świnoujskiej wyspie Karsiborska Kępa znajduje się jeden z najbardziej znanych rezerwatów ptasich.

To tylko część propozycji spędzenia wolnego czasu w Świnoujściu. W dowolnym czasie możesz zagrać w tenisa na świnoujskich kortach, udać się w rejs po Bałtyku statkami białej floty, uprawiać wędkarstwo, jesienią zbierać grzyby w polskich i niemieckich lasach, przelecieć się motolotnią nad plażą, czy wreszcie pójść do kina Cinema 3D lub Aquaparku.

Już niedługo będziesz mógł dojechać do swojego apartamentu najdłuższym polskim tunelem podziemnym – już dzisiaj proponujemy przejazd wirtualny.