Wyjątkowe
apartamenty

— nad Bałtykiem —

Inwestor - ApartPark

Inwestorem jest spółka GIF Garboś, Frukacz, Jasiukiewicz spółka komandytowa, będąca właścicielem 1,5 ha gruntu, na którym zlokalizowana jest inwestycja. Spółka została powołana jako spółka celowa do realizacji przedsięwzięcia inwestycyjnego ApartPark®.

Komplementariuszami (udziałowcami odpowiadającymi za zobowiązania Spółki całym swoim majątkiem) są: Włodzimierz Garboś – Prezes Zarządu oraz udziałowiec przedsiębiorstwa Hotel Cesarski SPA sp. z o.o. właściciela znanego hotelu o nazwie Cesarskie Ogrody (www.cesarskieogrody.pl) w Świnoujściu, a także Dyrektor i właściciel przedsiębiorstwa budowlanego Pomorski Międzyzdroje sp. z o.o., które działa na rynku budowlanym Pomorza Zachodniego od roku 1991 i z pełnym powodzeniem zrealizowało wiele inwestycji z zakresu budownictwa mieszkaniowego, apartamentowego i hotelowego.

Kazimierz Frukacz - Prezes Zarządu oraz większościowy akcjonariusz stoczni Poltramp Yard S.A. (www.poltramp.pl) oraz większościowy udziałowiec kilku przedsiębiorstw przemysłu stoczniowego z terenu Świnoujścia i Szczecina.

Aleksander Jasiukiewicz – doradca podatkowy oraz większościowy udziałowiec Spółki Doradztwa Podatkowego Pronet sp. z o.o. (www.pronet.swi.pl).